Gminne kolędowanie po raz drugi

Parafia p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Pilawicach oraz Biblioteka Publiczna Gminy Sochaczew – Filia w Wymysłowie zapraszają do udziału w II rodzinnym kolędowaniu „Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy!”, które odbędzie się 20 stycznia 2019r. po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele w Pilawicach. Kolędowanie będzie miało charakter konkursu, w którym wystąpić mogą zespoły rodzinne, składające się z co najmniej dwóch osób. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Sochaczew.

Aby wziąć udział w konkursie należy wcześniej zgłosić swój udział. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 stycznia 2019r. w placówkach bibliotecznych Gminy Sochaczew (Wyczółki, Wymysłów, Kąty) oraz w kościele w Pilawicach. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku do tej wiadomości.