Szkolenie komputerowe dla seniorów w Bibliotece Gminnej w Kątach

Seniorze, nie bój się komputera! Hasłem tym chcemy zachęcić osoby starsze (60+) do wzięcia udziału w szkoleniu z podstaw obsługi komputera. Kurs, jaki  planujemy zorganizować w Bibliotece Gminnej w Kątach w czasie wakacji będzie miał charakter amatorski – poprowadzą go pracujące w Kątach bibliotekarki, które postarają się jak najlepiej przekazać Państwu wiedzę dotyczącą obsługi komputera. Spodziewamy się, że po około ośmiu spotkaniach uczestnicy szkolenia będą potrafili stworzyć na komputerze dokument tekstowy, przeglądać zrobione przez siebie zdjęcia i wyszukiwać informacje w Internecie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo mają mieszkańcy gminy Sochaczew.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 czerwca 2018r. w Bibliotece Gminnej w Kątach lub pod numerem telefonu: 46/861-90-99. Serdecznie zapraszamy.