Wakacje z książką? Gorąco polecam!

 

Zapraszamy do udziału w akcji czytelniczej „Wakacje z książką? Gorąco polecam!”

Jest to propozycja dla wszystkich naszych czytelników, choć inaczej będzie wyglądał udział w niej osób młodszych, a inaczej starszych. Zasady uczestnictwa znajdują się poniżej.

Dzieci urodzone w 2012r. i młodsze:

Po każdej wizycie w bibliotece uczestnik akcji otrzyma naklejkę wraz z wpisem, ile książek wypożyczył. Naklejki dzieci będą zbierały przez całe wakacje, tj. od 26 czerwca do 1 września włącznie. Każda z naszych bibliotek (Kąty, Wyczółki, Wymysłów) wyłoni po trzy osoby, które wypożyczyły najwięcej książek (w tym liczą się też audiobooki) i otrzymają one następujące nagrody:

MEGA zestaw książek za I miejsce

SUPER zestaw książek za II miejsce

Zestaw książek za III miejsce

Minimalna ilość wypożyczonych książek, która uprawnia do nagrody wynosi 30. Ponadto, każde dziecko, które w wakacje wypożyczy co najmniej 30 książek, nawet jeśli nie znajdzie się w zwycięskiej trójce, otrzyma w prezencie KSIĄŻKĘ.

Nagrody rozdane zostaną po 20 września 2023r.

Dzieci urodzone w 2011r. i starsze, młodzież i dorośli:

Czytelnicy, którzy przez pierwsze dwa tygodnie wakacji odwiedzą którąś z naszych bibliotek (Kąty, Wyczółki, Wymysłów) i wypożyczą chociaż jedną książkę, otrzymają praktyczną a przy tym ładną torbę bawełnianą z LOGO naszej biblioteki i hasłem, promującym akcję „Wakacje z książką? Gorąco polecam!”

Script logo