XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Tradycyjnie już w dniach 8 – 15 maja obchodzony jest Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku w Bibliotece Publicznej Gminy Sochaczew będzie to wyjątkowy czas, w którym nastąpi rozstrzygnięcie dwóch konkursów oraz wernisaż malarstwa Marcina Hugo – Badera.

Osoby zainteresowane zapraszamy do Biblioteki Gminnej w Kątach 11 maja (czwartek) na godzinę 10.00. Podczas spotkania nastąpi wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu plastycznego „Mikołaj Kopernik – nie tylko astronom”. Z nagrodzonymi dziećmi i młodzieżą spotka się Marcin Hugo – Bader, który był głównym jurorem w konkursie. Spotkanie z artystą będzie jednocześnie otwarciem jego wystawy, zatytułowanej „Krajobrazy”. Wystawę w Bibliotece Gminnej w Kątach oglądać będzie można przez miesiąc – do 12 czerwca. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Świętowanie XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nie może obyć się bez nagrodzenia najaktywniejszych czytelników – a w tym roku uczynimy to już po raz szósty w ramach naszej akcji „Zaczytaj się po uszy”.

Script logo