Wczoraj w Bibliotece Gminnej w Kątach odbyły się dziesiąte i zarazem ostatnie warsztaty z cyklu "HISTORIA SZTUKI na szkle malowana”. Miały one nieco inny charakter niż wszystkie do tej pory. Dzieci malowały obraz dowolny (taki, jaki chciałyby zawiesić w swoim pokoju), a później odbył się wernisaż. Był czas na poczęstunek, rozmowę, upominki, podziękowania.
Wczorajsze spotkanie było podsumowaniem artystycznej pracy dzieci, która w Bibliotece Gminnej trwała od września i której efekty są naprawdę imponujące. Serdeczne podziękowania składamy prowadzącej warsztaty Pani Kasi Kossowskiej, a także uczestnikom, którzy w tych „długodystansowych” zajęciach wzięli udział.
Zapraszamy do oglądania wystawy, która jest wyeksponowana w czytelni Biblioteki Gminnej w Kątach.