Pokaż się w bibliotece

„Pokaż się w bibliotece” – jest to hasło, którym chcemy Państwa zachęcić i zaprosić do zaistnienia w bibliotece. Słownik języka polskiego wyjaśnia, że „pokazać się”, to znaczy „dać się widzieć, stać się widocznym; wyłonić się, pojawić się” jak również „przyjść do kogoś lub gdzieś, odwiedzić kogoś; pojawić się”. Wiadomo – „pokazać się” chcemy zawsze z jak najlepszej strony.

Obecne możliwości lokalowe Biblioteki Publicznej Gminy Sochaczew pozwalają na organizowanie wystaw prac plastycznych. Stąd gorące zaproszenie do wszystkich twórców artystycznych gminy Sochaczew, zajmujących się malarstwem, rysunkiem, hafciarstwem, rękodziełem, fotografią… aby zechcieli zaprezentować swoje prace w Bibliotece Gminnej.

Zapraszamy i zachęcamy, aby ze swoimi pracami wyszli Państwo z domów i zechcieli pokazać swój dorobek społeczności lokalnej. Dla nas byłaby to ogromna radość, gdyby Biblioteka mogła spajać i integrować mieszkańców gminy nie tylko wokół książek, ale też wokół sztuki, tworzonej przez lokalnych twórców.

Script logo